top of page
 • Czy w przesyłce będzie dołączony dowód zakupu?
  Nie. Dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury zostanie wysłany po nadaniu UP-ominku na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Przyjęliśmy taką politykę, aby w przypadku dostawy bezpośrednio do osoby obdarowanej UP-ominkiem nie otrzymała ona dowodu zakupu z wyszczególnioną wartością UP-ominku. Stanowiłoby to poważne naruszenie zasad savoir vivere.
 • Jak wygląda UP-ominek?
  Nazywamy to "kwintesencją elegancji". UP-ominek to białe pudełko przewiązane czerwoną wstążką z kokardą i dyskretnie opatrzone naszym logo. Po otwarciu białego pudełka oczom osoby obdarowanej ukarze się starannie zapakowany prezent. Całość spięta czerwoną organzą, która nie tylko nadaje elegancji ale i pomaga nam zamknąć pudełko na sam koniec procesu pakowania. Tuż pod tą półprzeźroczystą tkaniną na obdarowanego czeka wydrukowany na ręcznie czerpanym papierze list od zespołu UP-ominek wraz z życzeniami od osoby zamawiającej. Pod listem już jest właściwy UP-ominek, czyli prezent starannie ułożony i zapakowany. Zabezpieczeniem na czas transportu jest białe wypełnienie w postaci karbowanych pasków papieru o niedużej szerokości. Sama przesyłka zapakowana jest w czarną folię scratch i dodatkowo zabezpieczona przezroczystą taśmą pakową.
 • Czy w takim razie nie będzie to jakiś "badziew"?
  Nie. W UP-ominku stawiamy na najwyższą możliwą jakość produktów, które trafiają do naszych zestawów prezentowych.
 • Czy mogę zobaczyć więcej produktów?
  Nie. W UP-ominku nie mamy gotowych zestawów prezentowych. Każdy z naszych UP-ominków jest unikalny. Tworzymy go na podstawie wypełnionej przy składaniu zamówienia ankiety. Możesz przejrzeć nasze przykładowe realizacje, ale pamiętaj, że to tylko nasze przykłady. Twój UP-ominek będzie niepowtarzalny.
 • Czy mogę dowiedzieć się co znajdzie się w moim UP-ominku?
  Nie. Wyjątkową cechą wyróżniającą UP-ominek na tle konkurencji jest to, że ani osoba obdarowana ani osoba zamawiająca UP-ominek nie dowie się co znajduje się w środku do chwili rozpakowania UP-ominku.
 • Dlaczego czas realizacji jest taki długi?
  Czas realizacji zamówienia wynosi 7-14 dni roboczych ponieważ każdy UP-ominek jest unikalny i komponowany na podstawie wypełnionej przy składaniu zamówienia ankiety. Na sam czas realizacji wlicza się więc nasz proces personalizacji UP-ominku, który może zająć nawet kilka dni zanim nie skomponujemy jak najbardziej dopasowanego zestawu UP-ominkowego. Z uwagi na taki charakter działalności nie wykonujemy zamówień hurtowych stale tych samych produktów. Dlatego też sami czekamy na dostarczenie do nas wszystkich produktów, które znajdą się w Państwa UP-ominku. Jedynymi przedmiotami zamawianymi hurtowo to wszystko co wchodzi w skład opakowania UP-ominku. Po skompletowaniu całego UP-ominku musimy go również zapakować z najwyższą starannością i maksymalną pieczołowitością, co też bywa zajęciem czasochłonnym. Potem zostaje tylko wystawić dowód zakupu i Państwa UP-ominek może już ruszyć w drogę do osoby zamawiającej lub osoby obdarowanej. W czas ten nie wliczamy czasu dostawy przez firmę kurierską, która zazwyczaj dostarcza UP-ominek w przeciągu dwóch dni roboczych od nadania.
 • Jaka jest realna wartość zawartości UP-ominku?
  Oczywiście musimy swoje zarobić. Jednak chcemy być przejrzyści i na dowodzie zakupu przesyłanym po nadaniu paczki na wskazany przy składaniu zamówienia adres e-mail znajdować się będą wyszczególnione pozycje z wartością samego opakowania UP-ominku, na którą wlicza się nie tylko samo pudełko. Kolejną pozycję stanowi sumaryczna wartość samego zestawu prezentowego. Następną pozycję stanowić będzie nasza usługa polegająca na doborze i pakowaniu UP-ominku, co razem sumuje się do wartości samego UP-ominku. Oprócz tego może się znaleźć na dowodzie zakupu także informacja o przyznanym rabacie wyrażonym w procentach oraz konkretnej kwocie. Ostatnią pozycję na dowodzie zakupu stanowi koszt dostawy.
 • Co wyróżnia UP-ominek na tle konkurencji?
  Jesteśmy pierwszą na rynku firmą oferującą prezent będący od początku do końca niespodzianką. Nasz UP-ominek dopasowujemy do osoby obdarowanej na podstawie wypełnionej przy składaniu zamówienia prostej ankiety. O tym jak bardzo trafionym w gusta podarkiem będzie nasz UP-ominek decyduje w głównej mierze staranność wypełnionej ankiety, dlatego prosimy poświęcić chwilę i jak najdokładniej opisać osobę dla której szykujemy UP-ominek. Są na świecie ludzie, którzy nie potrafią zachować tajemnicy i jak tylko zamówią jakiś prezent to od razu muszą się wygadać co zamówiły dla osoby obdarowanej, często kończy się to wręczeniem prezentu od razu gdy przesyłka dojdzie, zwykle zawczasu. Tak jest w przypadku całego naszego zespołu. Tak właśnie narodził się szalony i niespotykany wcześniej pomysł, aby oferować prezent niespodziankę nie tylko dla osoby obdarowanej ale i osoby zamawiającej UP-ominek. Ponieważ pragniemy jak najlepiej trafiać w gusta osób obdarowywanych przez naszych klientów powstała prosta i krótka ankieta mająca nam opowiedzieć jak najwięcej o osobie obdarowanej i to na tej podstawie komponowany jest prezent. Wiemy także, że nie wszyscy lubią szalone niespodzianki, dlatego dajemy zamawiającemu też możliwość określenia jak bardzo szalony może być UP-ominek. Na rynku jest wiele firm oferujących boxy prezentowe, jednak wszystkie te boxy mają stałą i z góry określoną zawartość, czasem tylko jeden lub dwa produkty stanowią tajemnicę, ale wciąż są to te same produkty we wszystkich boxach prezentowych.
bottom of page